Poradnia medycyny pracy Lekrze podstawowej opieki zdrowotnej Oferta badań  diagnostycznych  i laboratoryjnych

Wydrukuj skierowanie do Poradni Medycyny Pracy

Pomóż nam  podnieść jakość  maszych usług!

Rejestracja elektroniczna

O nas

SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD PROFILAKTYCZNO - LECZNICZY
PROVITA sp. z o.o.
usytuowany jest we Wrocławiu na Psim Polu przy ulicy Bierutowskiej  63.

Udzielamy świadczeń zdrowotnych w zakresie:

Z zakresu Służby Medycyny Pracy wykonujemy badania profilaktyczne dla zakładów pracy oraz badania lekarskie dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych i wyższych.
Firmy zatrudniające pracowników zapraszamy do podpisywania umów na badania profilaktyczne wymagane do wykonywania pracy na określonych stanowiskach. Zapraszamy także na pełne badania kierowców i kandydatów na kierowców, na miejscu zapewniamy porady lekarzy uprawnionych do badań oraz badania psychotechniczne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do składania deklaracji wyboru lekarzy, pielęgniarek i położnych w naszych Poradniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, wówczas będziecie mogli Państwo skorzystać z kompleksowej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej w jednym miejscu, gdyż oprócz porad lekarza internisty czy pediatry oferujemy naszym pacjentom konsultacje lekarzy specjalistów: okulisty, ginekologa, chirurga oraz reumatologa i lekarza rehabilitacji medycznej, wszystko to bezpłatnie, w ramach umów z NFZ. Ponadto zachęcamy do korzystania z porad pozostałych lekarzy specjalistów w promocyjnych cenach, 35 zł za poradę lekarza  laryngologa,  i 50 zł za poradę lekarza neurologa, na które to porady nie posiadamy  obecnie kontraktu z NFZ.

Oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych u nas na miejscu
w laboratorium analitycznym, pracowni rentgenowskiej, ultrasonograficznej w tym usg serca i jamy brzusznej oraz pracowni elektrokardiograficznej, spirometrycznej  i audiometrycznej, a także udział w programach profilaktyki zdrowotnej.

Świadczenia medyczne udzielane są przez kilkudziesięciu lekarzy, kilkunastu magistrów w tym z zakresu: fizjoterapii, analityki medycznej i psychologii oraz przez kilkadziesiąt osób średniego personelu medycznego w tym: pielęgniarki, położne, techników fizjoterapii, techników analityki medycznej, rentgenodiagnostyki oraz szereg osób pomocniczego personelu medycznego.